
Archiv cikkek
2005.04.10. 16:13
Kikaptak, de nem vallottak szégyent a Farkasok

Archiv cikkek
2005.03.31. 10:17
Valami bűzlik Brazíliában
Pontot ért Emerson lesgólja.

Labdarúgó NB I
2005.02.23. 16:29
Két brazil érkezik Nyíregyházára
Kedden hajnalban érkezett haza a spanyolországi edzőtáborból a Nyíregyháza Spartacus labdarúgócsapata. Szabó Andás (képünkön), a csapat vezetőedzője elmondta, amíg az itthoni állapotok nem voltak megfelelőek, külföldön kiváló körülmények között, jó csapatokkal mérkőzhetett a Szpari.
31
/
32
