
Labdarúgó NB I
2004.01.27. 21:28
Szieben László: Én nem akarok MLSZ-elnök lenni!
Néhány küldött késése miatt majdnem félórával később kezdődött kedd délelőtt a Magyar Hivatásos Labdarúgóliga (MLL) közgyűlése, mégis nyugodt, mi több, békés volt a hangulat az Újpest Megyeri úti székházának tanácstermében.

Labdarúgó NB I
2004.01.04. 21:24
Hazatért az ETO-hoz
Decemberben volt két esztendeje annak, hogy Reszeli Soós István legutóbb élvonalbeli mérkőzésen edzősködött. Az akkor Sopronban dolgozó szakember Újpesten vendégszerepelt a csapatával egy, a rossz idő miatt elhalasztott mecscsen, amit a Matáv 21-re elveszített.

Magyar válogatott
2003.12.15. 21:34
Ez az üzlet sok pénzt hozhat
Akár középhátvédnek is jelentkezhetett volna a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) vasárnapi, kapitányhirdető sajtótájékoztatóján Lothar Matthäusnál, azonban Hrutka János immár üzletemberként volt hivatalos a Kempinski Hotelben. Mégpedig olyan menedzserként, akinek a háttérben szerepe volt abban, hogy a német szakember Budapestre költözött.

Labdarúgó NB I
2003.12.13. 22:39
Hétfőn mennek az RTL-hez
Noha a tv-közvetítések ügyében fölösleges lenne a végső szerződéskötés előtt pezsgőt bontani, mégis úgy tűnik: egy lépéssel talán sikerült közelebb kerülni ahhoz, hogy tavasztól a piacvezető csatornán megjelenhessenek az Arany Ászok Liga meccsei.

Labdarúgó NB I
2003.12.09. 22:00
Nyilasi Tibor mégsem tér haza
"Járt-e a Cecil a Török utcában? Herczeg Ferenc klasszikussá lett mondatát az is rutinból idézgeti mifelénk, aki sosem látta vagy olvasta az 1917-ben írt Kék róka című színdarabot. A XIX. század végi magyar színpadok királya egyetlen alapkérdésbe sűrítette az örök talányt.
26
/
31
