NHL: Tamperében kapott ki a Panthers, a Blackhawks kiütötte a Davost

MTI MTIMTI MTI
2009.09.29. 08:50
Címkék
Az észak-amerikai profi jégkorongligában szereplő Florida Panthers szétlövésben kapott ki Tamperében, míg az ugyancsak NHL-es Chicago Blackhawks kiütötte a HC Davost hétfő este felkészülési mérkőzésen.

Tamperében a helyi Tappara és a Panthers meccse a rendes játékidőben 2–2-re állt, aztán a szétlövésben csak a volt Stanley Kupa-győztes Ville Nieminen talált be. Svájcban a Blackhawks 9–2-re megverte a HC Davost.

A Chicago kedd este megmérkőzik a Bajnokok Ligája-nyertes Zürich Lions alakulatával a nemzetközi szövetség Victoria Kupájáért.

A Florida és a Chicago pénteken, illetve szombaton Helsinkiben az NHL alapszakaszának keretében találkozik egymással.

Európában még másik két NHL-es együttes túrázik: a St. Louis Blues és a Stanley Kupa döntőjét elbukó Detroit Red Wings Svédországban játszik egy-egy felkészülési összecsapást, majd pénteken és szombaton Stockholmban tétmeccset vív.

Legfrissebb hírek

Az első tornáját nyerte Marozsán legyőzője Mallorcán

Tenisz
3 perce

Bemutatkozik Anglia piros felsője – a K-csoport mai mezei

Foci vb 2026
12 perce

Nem csak kezelt, kacsintott is: így üdvözölte a spanyol királyt Pau Cubarsí – Fotó

Foci vb 2026
13 perce

Ódákat zeng Mbappé teljesítményéről az RMC Sport szakkommentátora

Foci vb 2026
21 perce

Russell megszerezte a pole-t a két Ferrari előtt; Verstappen a falban zárta a spielbergi időmérőt

F1
53 perce

Motivációs problémával érkezett, bronzéremmel távozott Balatonfüredről

Csupasport
1 órája

Kosárlabda: napokon belül kirúghatják a Real Madrid sztáredzőjét – sajtóhír

Kosárlabda
1 órája

Szép Balázs finalista a budapesti öttusa-vk-döntőn

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik