NBA: Howard tarthatatlan volt, az Orlando ismét győzött

2010.05.07. 06:48
Címkék
Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában magyar idő szerint péntek hajnalban egy mérkőzést rendeztek: a Keleti főcsoport elődöntőjében az Orlando Magic másodszor is nyert az Atlanta Hawks ellen. A meccs legjobbja a hazaiak sztárja, a 29 pontja mellett 17 lepattanót is gyűjtő Dwight Howard volt.
Részleteket itt olvashat!Részleteket itt olvashat!
 RÁJÁTSZÁS
KELETI FŐCSOPORT, ELŐDÖNTŐ
Orlando Magic–Atlanta Hawks 112–98
Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2–0 az Orlando javára
Legfrissebb hírek

AJ Dybantsát választotta a draft első helyén a Washington Wizards

Kosárlabda
2026.06.24. 09:28

Jövőre három magyar városban szerepel a Harlem Globetrotters

Amerikai sportok
2025.12.17. 13:48

Vérröggel diagnosztizálták a Bucks sztárját

Amerikai sportok
2025.03.26. 12:29

Jokics nélkül is fontos győzelmet aratott a Denver – videók

Amerikai sportok
2025.03.24. 08:13

Videó: Kawhi Leonard a hosszabbítás dudaszója után, öt védő között dobta a győztes kosarat

Amerikai sportok
2025.03.10. 08:03

Doncic tripla duplájával győzni tudott a Dallas elleni első meccsén – videók

Amerikai sportok
2025.02.26. 08:23

Vége a huzavonának! Jimmy Butler a Golden State Warriorsban folytatja – hivatalos

Amerikai sportok
2025.02.07. 12:33

LeBron James ismét történelmi teljesítménnyel vezette győzelemre a Lakerst

Amerikai sportok
2025.02.07. 08:56
Ezek is érdekelhetik