MLB: 14 év után ismét a Nemzeti Liga nyerte meg az All Star-meccset

2010.07.14. 10:26
A Nemzeti Liga együttese 3–1-re legyőzte az Amerikai Liga csapatát az észak-amerikai profi baseball-bajnokság (MLB) kedd esti All Star-mérkőzésén.

A Nemzeti Liga legjobbjai 14 éve nem látott bravúrt hajtottak végre, ugyanis legutóbb 1996-ban nyerték meg a liga legjobbjainak gálamérkőzését, és ezzel biztosították a főcsoportnak a pályaelőnyt a liga nagydöntőjében, a World Seriesben.

Az Anaheimben rendezett mérkőzés (amelyre 45 408 néző látogatott ki) a hetedik inningben dőlt el, a legjobb játékosnak (MVP) pedig Brian McCannt, az Atlanta Braves klasszisát választották.

Az eseményt beárnyékolta, hogy kedden szívinfarktusban elhunyt George Steinbrenner, a New York Yankees 80 éves tulajdonosa.

Legfrissebb hírek

Magukba szívják Amerikát az angolok

Foci vb 2026
2026.06.19. 13:50

Történelmi hazai baseballsiker: a Jánossomorja Rascals megnyerte az európai kupaselejtezőt

Egyéb csapat
2026.06.11. 12:03

Ötmillió dollárnál is többet fizettek egy profi baseballos játékkártyájáért

Amerikai sportok
2026.03.13. 12:58

A New York Yankees lecsapott a magyar tehetség játékjogára

Amerikai sportok
2026.02.18. 15:33

Sorozatban tizedszer a Dallas Cowboys a világ legértékesebb csapata, Szoboszlai klubja a 48.

Minden más foci
2025.12.18. 22:16

Hetedik meccsen védte meg MLB-címét a Dodgers – videók

Amerikai sportok
2025.11.02. 08:57

MLB: egy győzelemre a bajnoki címtől a Toronto, 76 éves újoncrekord dőlt meg

Amerikai sportok
2025.10.30. 10:04

MLB: Freddie Freeman döntött, rekordbeállítás a nagydöntő harmadik meccsén

Amerikai sportok
2025.10.28. 09:12
Ezek is érdekelhetik