NHL: százezer dollárra büntették a Washingtont

MTI/V. J.MTI/V. J.
2021.01.21. 09:58
null
Alekszandr Ovecskin is a vétkesek között van (Fotó: AFP)
Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 100 ezer dolláros pénzbüntetést szabott ki a Washington Capitalsra.


A fővárosi klubot azért büntették meg, mert játékosai nem tartották be a koronavírus-járvány miatt bevezetett egészségügyi szabályokat.

A Capitals négy orosz hokisa, a csapatkapitány Alekszandr Ovecskin, a center Jevgenyij Kuznyecov, a védő Dmitrij Orlov és a kapus Ilja Szamszonov közösen múlatta az időt egy szállodai szobában, minden nemű távolságtartást, vagy éppen maszkviselést nélkülözve.

Az érintettek így egyelőre nem készülhetnek együtt a csapattal, amelynek szerdai edzését el is kellett halasztani. A klub mérkőzéseit ugyanakkor várhatóan nem kell csúsztatni.

Legfrissebb hírek

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
13 órája

Hat taggal bővül az NHL Hírességek Csarnoka

Amerikai sportok
2026.06.23. 11:49

Visszavonult a háromszoros Stanley-kupa-győztes Jonathan Toews

Amerikai sportok
2026.06.19. 20:39

NHL: nem tér vissza a Stanley-kupa-döntős Vegas vezetőedzője

Jégkorong
2026.06.16. 19:18

Húsz év után nyert ismét Stanley-kupát a Carolina

Amerikai sportok
2026.06.15. 06:29

NHL: újra nyert, egy lépésre a bajnoki címtől a Carolina

Amerikai sportok
2026.06.12. 05:59

A Vegas visszajött kétgólos hátrányból, de idegenben nyert és egyenlített a Carolina az NHL-döntőben – videó

Amerikai sportok
2026.06.10. 07:10

NHL: rekordokat hozó őrült meccsen került előnybe a Vegas a döntőben

Amerikai sportok
2026.06.07. 07:25
Ezek is érdekelhetik