Man. City: Mancinit már nem érdekli De Rossi és Sneijder

2012.12.11. 15:19
Roberto Mancini, a Manchester City menedzsere kijelentette, hogy a klubja immár nem szeretné szerződtetni Daniele De Rossit, a Roma középpályását.



„A nyáron megpróbáltuk megszerezni De Rossit, de nem sikerült, most pedig nem érdekel bennünket. Nincs szükségünk rá, szerintem a Romában fog maradni” – nyilatkozta az angol címvédő olasz menedzsere a Sky Sport Italiának.

Mancini egyben tagadta azt is, hogy a City kísérletet tenne Wesley Sneijder megszerzésére. „Sneijder nagyon jó futballista, ám van már két játékosunk, [Samir] Nasri és [David] Silva, aki hasonló adottságokkal bír, mint ő. Szóval Sneijder megszerzése nem jelentene előrelépést számunkra” – mondta Mancini.

„A nyáron megpróbáltuk megszerezni De Rossit, de nem sikerült, most pedig nem érdekel bennünket. Nincs szükségünk rá, szerintem a Romában fog maradni” – nyilatkozta az angol címvédő olasz menedzsere a Sky Sport Italiának.

Mancini egyben tagadta azt is, hogy a City kísérletet tenne Wesley Sneijder megszerzésére. „Sneijder nagyon jó futballista, ám van már két játékosunk, [Samir] Nasri és [David] Silva, aki hasonló adottságokkal bír, mint ő. Szóval Sneijder megszerzése nem jelentene előrelépést számunkra” – mondta Mancini.

 

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

A holland drukkerek már vonulnak, Sneijder és Van der Sar a buli kellős közepén...

Foci vb 2026
2026.06.20. 16:30

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24
Ezek is érdekelhetik