A Swansea két játékosa, Nathan Dyer és Jonathan de Guzmán a Bradford ellen 5-0-ra megnyert Ligakupa-döntőben veszett össze azon, hogy ki végezze el a büntetőt. A tizenegyest végül De Guzmán juttatta a hálóba. Tekintse meg a jelenetet!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






