Anglia: a Man. United volt igazgatója lett az FA elnöke

2013.03.21. 12:54
Greg Dyke lesz az Angol Labdarúgó-szövetség (FA) elnöke júliustól – erősítette meg a szervezet hivatalos közleményben. Dyke a két és fél év után távozó David Bernsteint váltja az FA élén, kinevezése július13-án lép életbe, ha a szervezet tanácsa is hozzájárul.

Dyke korábban volt a Manchester United igazgatója és a BBC általános igazgatója is, jelenleg a harmadosztályú (League One) Brentford elnöke. Eme tisztségét megtartja a szövetségben vállalt pozíciója mellett.

A 65 éves szakvezető elmondta: az angol Premier League a legismertebb és legerősebb a világon. Dyke a pénzügyi fair play elkötelezett híve, így mindent meg fog tenni a szabályok betartása érdekében.

Legfrissebb hírek

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre

Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48

A Napoli megvásárolta Rasmus Höjlund játékjogát a Manchester Unitedtől – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.03. 17:10

Michael Carrick marad a Manchester United vezetőedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.05.22. 12:12

Népsport: vörös ördögök a mágikus 7-es mezben

Népsport
2026.05.22. 08:55

A Manchester United legyőzte a Nottinghamet, és bronzérmes lett a PL-ben

Angol labdarúgás
2026.05.17. 15:48

Akár már a héten eldőlhet, hogy Michael Carrick marad a Man. United vezetőedzője

Angol labdarúgás
2026.05.15. 13:54

Manchester United: Carricket még az idény vége előtt megerősíthetik posztján – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.05.13. 13:21

Tóth Alexék tovább robognak a nemzetközi kupaindulás felé; az MU gól nélkül maradt Sunderlandben

Angol labdarúgás
2026.05.09. 18:11
Ezek is érdekelhetik