Az Everton 2–0-ra legyőzte a bajnok Manchester Cityt az angol labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában. Előbb Leon Osman talált be az első félidő derekán, majd a 93. percben Nikica Jelavic állította be a végeredményt.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






