Manchester City: egyetlen játékos érkezik januárban

2016.12.13. 15:41
null
Pep Guardiola abból a játékoskeretből gazdálkodik, amely a rendelkezésére áll (Fotó: Action Images)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester City vezetősége úgy döntött, hogy bár a csapat az utóbbi 15 mérkőzéséből csupán négyet tudott megnyerni, nem kíván új játékosokat igazolni januárban.

 

Annak ellenére, hogy Pep Guardiola együttese igencsak hullámzó teljesítményt mutat az utóbbi időben, a Citynél nem számolnak óriási játékosmozgással a téli átigazolási szezonban.

Egy futballista érkezik januárban, Gabriel Jesusszal még nyáron kötött ötéves szerződést a City. A Palmeirasnak 32 millió eurót fizettek Guardioláék; a megállapodás értelmében a támadó év végéig Brazíliában marad, s januárban csatlakozik az angol klubhoz.

„A csapatunk teljes. Gabriel Jesus januártól a támadósorunkat erősíti, szóval boldogok vagyunk" – nyilatkozta Txiki Begiristain, az égszínkékek sportigazgatója.

Legfrissebb hírek

Newcastle–Liverpool, Man. City–Bournemouth a Premier League augusztusi rajtján

Angol labdarúgás
2026.06.19. 11:08

Premier League: egy hónappal a feljutás után lemondott az Ipswich Town vezetőedzője

Angol labdarúgás
2026.06.11. 13:29

Premier League: Szoboszlaié az idény legszebb gólja a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
2026.06.06. 13:53

Spirit of Shankly: a szurkolói elköteleződés egy életre szól a Liverpoolnál

Képes Sport
2026.06.06. 10:19

Andoni Iraola: Kiváltság és felelősség a Liverpoolnál dolgozni

Angol labdarúgás
2026.06.06. 08:39

„Utcahosszal mindenki előtt” – így látták Szoboszlai idényét a drukkerek

Angol labdarúgás
2026.06.04. 15:43

Távozott a Fulham vezetőedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.06.02. 17:52

Megegyezés született az új vezetőedzőről a Liverpoolnál – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.06.02. 12:25
Ezek is érdekelhetik