Javier Hernández, azaz Chicharito az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő West Ham Unitednél folytatja a pályafutását – értesült a Sky Sports.
A mexikói támadó nem rejtette véka alá a távozási szándékát, s a jelekből úgy tűnik, a nyáron valóban elhagyja a Bayer Leverkusent.
A legfrissebb hírek szerint a „kalapácsosok” 15 millió eurót ajánlottak a 29 éves játékosért, akit 2015-ben 12 millióért szerződtettek a „gyógyszergyáriak”.
A támadó a mögöttünk hagyott szezonban 26 Bundesliga-meccsen 11 alkalommal volt eredményes. Korábban a Manchester United színeiben játszott már a Premier League-ben. Az angol élvonalban 103 meccsen 37 gólt szerzett eddig.
Ő lehet a West Ham harmadik igazolása a nyáron. Eddig Joe Hart kölcsönbe, Pablo Zabaleta pedig ingyen érkezett a Manchester Citytől.
Chicharitónak 2018 nyaráig van érvényes szerződése a német csapattal.
Legfrissebb hírek

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre
Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48

Hegyi Krisztián Prágában folytathatja – sajtóhír
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 22:16
Ezek is érdekelhetik





