Man. City: hazájába igazolt a legutóbbi bajnokcsapat tagja
A Manchester City korábbi játékosa, Javi García a spanyol élvonalbeli Real Betishez igazolt.
A 30 éves játékos 2012-ben szerződött a Manchester Cityhez, mellyel 2014-ben bajnokságot és Ligakupát is nyert. Két szezont követően a Zenithez került, melytől most a Real Betishez igazolt.
A 30 éves játékos 2012-ben szerződött a Manchester Cityhez, mellyel 2014-ben bajnokságot és Ligakupát is nyert. Két szezont követően a Zenithez került, melytől most a Real Betishez igazolt.
A spanyol védekező középpályás hároméves szerződést írt alá a sevillai együtteshez.
Legfrissebb hírek

Királyi összeomlás – Cselőtei Márk publicisztikája
Spanyol labdarúgás
2026.05.16. 23:10

Győzelmével Bajnokok Ligája-résztvevő lett a Betis
Spanyol labdarúgás
2026.05.12. 22:31
Ezek is érdekelhetik





