Angol Ligakupa: vizsgálat indul Dele Alli megdobása miatt

MTI MTIMTI MTI
2018.12.20. 12:54
Az angol rendőrség vizsgálatot indított, miután a lelátóról valaki egy műanyag palackkal fejbe dobta Dele Allit, a Tottenham Hotspur labdarúgóját az Arsenal elleni szerdai Ligakupa-negyeddöntőben.

A 22 éves középpályást a 73. percben dobták meg az oldalvonal mellett, amikor egy bedobáshoz készülődött. A rendőrség csütörtöki közleménye szerint a hatóság a házigazda Arsenallal együttműködve keresi az elkövetőt – számolt be róla a BBC honlapja. A klub képviselői elmondták, a biztonsági kamerák felvételei alapján szeretnék kézre keríteni a tettest.

A Tottenham – Alli góljának is köszönhetően – 2–0-ra megnyerte a londoni rangadót, ezzel bejutott a sorozat elődöntőjébe.

A két ősi rivális csapat december 2-i bajnokiján az Arsenal gaboni csatára, Pierre-Emerick Aubameyang felé banánhéjat dobtak. Az elkövető pénzbírságot kapott és négy évre kitiltották az angol stadionokból.

ANGOL LIGAKUPA
NEGYEDDÖNTŐ

Arsenal–Tottenham Hotspur 0–2 (Szon Hung Min 21., Alli 60.)

Legfrissebb hírek

Az Arsenal végleg megszerezte az ecuadori kulcsembert

Angol labdarúgás
2026.06.25. 15:34

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04

Budapesti BL-döntő: rekordot döntött a magyar légiközlekedés

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:26

A PSG-t öt, az Arsenalt három játékos képviseli a BL-idény álomcsapatában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 18:34

Nem volt idő keseregni: az Arsenal megünnepelte Londonban a PL-címét – videók

Angol labdarúgás
2026.05.31. 17:04

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08

Legszebb öröm a káröröm? Élvezik az Arsenal BL-döntős vereségét a riválisok

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 11:45
Ezek is érdekelhetik