Anglia: fél évre bevonták Beckham jogosítványát

MTI MTIMTI MTI
2019.05.09. 18:20
Hat hónapra bevonták a jogosítványát David Beckhamnek, az angol labdarúgó-válogatott volt csapatkapitányának, aki elismerte, hogy vezetés közben használta a mobiltelefonját.

A BBC jelentése szerint az eset még novemberben történt, a 44 éves exfutballista a Bentleyjét vezette London belvárosában.

A Manchester United és a Real Madrid mellett a Milanban, a Paris Saint-Germainben és a Los Angeles Galaxyben is megforduló Beckham 59 alkalommal volt az angol válogatott kapitánya, három világbajnokságon is gólt szerzett.

Az aktív játékkal 2013-ban hagyott fel.

Legfrissebb hírek

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
18 órája

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Jogosítvány nélkül vezetett, elkobozták a rendőrök Moisés Caicedo járgányát

Angol labdarúgás
2025.04.10. 15:55

Beckham: Valakinek ellenőriznie kell Yamal személyi igazolványát, és megerősítenie, hogy csak 16 éves

Foci Eb 2024
2024.07.07. 21:41

Az év legjobb sportsorozatai – avagy peloton, szegregáció, híres rúgás és NFL

Egyéb egyéni
2023.12.26. 17:00

Hihetetlen, de élmény – pörgős és hiteles dokumentumfilm-sorozat készült David Beckhamről

Minden más foci
2023.12.01. 16:55

Videó: Beckham, Xabi Alonso, Rooney – a legszebb félpályás gólok a PL-ben

Angol labdarúgás
2023.11.30. 16:18
Ezek is érdekelhetik