Man. City: két évvel hosszabbított az algériai szélső

L. M.L. M.
2022.07.15. 18:41
null
Rijad Mahrez 2025-ig hosszabbított a Manchester Cityvel (Fotó: AFP)
Rijad Mahrez, az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester City játékosa további két évvel meghosszabbította a szerződését. Az algériai válogatott szélső így 2025-ig marad a klub kötelékében – írja a Manchester City hivatalos honlapja.

 

Rijad Mahrez 2018-ban érkezett a Manchester Cityhez, azóta a csapat egyik meghatározó játékosává nőtte ki magát, 189 mérkőzésen 63-szor talált be, és kiosztott 45 gólpasszt is. Az algériai szélső szerződése eredetileg 2023-ig szólt, ezt hosszabbították meg két évvel.

„Nagyon boldog vagyok, hogy aláírtam az új szerződést. Az itt töltött idő minden egyes percét élveztem, öröm egy ilyen klubhoz tartozni, mint a City” – nyilatkozta Mahrez.

„Szeret a legnagyobbak között játszani. Nehéz ilyen típusú játékost találni, és a csapattársai is kedvelik. Nemcsak én, hanem az egész klub elismeri őt és a kvalitásait, ehhez nem fér kétség. Kivételes játékos” – mondta a szélsőről Pep Guardiola, a Manchester City menedzsere.

 

Legfrissebb hírek

Jégkorong: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC, marad a Fradinál Horváth Milán

Jégkorong
2026.06.25. 18:09

Osztrák jégkorongliga: magyar válogatott hátvédjével hosszabbított az FTC

Jégkorong
2026.06.24. 16:41

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC

Jégkorong
2026.06.11. 17:27

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

Vb 2026: szerződést hosszabbított a skót szövetségi kapitány

Foci vb 2026
2026.05.28. 14:47
Ezek is érdekelhetik