Videó: így búcsúzott az Anfield a Liverpool távozóitól
A Liverpool lejátszotta utolsó hazai mérkőzését az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2022–2023-as kiírásában. A „vörösök” a lefújás után elbúcsúztatták a nyáron biztosan távozó játékosaikat, Roberto Firminót, James Milnert, Naby Keitát és Alex Oxlade-Chamberlaint.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






