„A mosolyodat, a játék iránti szeretetedet sosem feledjük” – Szoboszlai elbúcsúzott Diogo Jotától

Szoboszlai Dominik elbúcsúzott Diogo Jotától (Fotó: Getty Images)
A magyar válogatott és a Liverpool FC középpályása, Szoboszlai Dominik az Instagram-oldalán búcsúzott el csapattársától, a csütörtök hajnalban spanyolországi autóbalesetben elhunyt Diogo Jotától.
„Szavak nincsenek arra, mennyire szomorúak vagyunk, mennyire össze vagyunk törve... A mosolyodat, a játék iránti szeretetedet sosem feledjük. Nagyon hiányozni fogsz, de örökre velünk maradsz, a pályán és azon kívül is. Együttérzünk a családoddal, imádkozunk értük. Nyugodj békében, testvér!” – búcsúzott Instagram-oldalán Szoboszlai Dominik.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

A klubok „kanadai” rangsorát a Liverpool FC vezeti
Foci vb 2026
2026.06.26. 16:06

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48
Ezek is érdekelhetik







