Atlétika: Kővágó idei legjobb eredményével győzött

MTI MTIMTI MTI
2016.06.09. 10:11
Kővágó Zoltán idei legjobbjával, 65 méter feletti eredménnyel győzött diszkoszvetésben a Dobó SE szombathelyi versenyén.


A Magyar Atlétikai Szövetség honlapja szerint a szerdai viadalon az athéni olimpia ezüstérmese 65.16 méterrel lett első, ami 74 centivel jobb, mint az eddigi legjobb 2016-os eredménye.
A Magyar Atlétikai Szövetség honlapja szerint a szerdai viadalon az athéni olimpia ezüstérmese 65.16 méterrel lett első, ami 74 centivel jobb, mint az eddigi legjobb 2016-os eredménye.

Kővágó mögött a horvát színekben versenyző Varga Roland lett a második (62.31 m), míg a harmadik helyen Huszák János végzett 62.19 méterrel.

Férfi kalapácsvetésben Pars Krisztián nem indult, a győzelmet Halász Bence szerezte meg 72.47 méterrel. A nőknél Gyurátz Réka idei legnagyobb dobását bemutatva 69.69 méterrel győzött.

 

Legfrissebb hírek

Halász Bence negyedik, Szabados Ármin hatodik lett az aranykategóriás zágrábi versenyen

Atlétika
2026.06.26. 20:30

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán

Atlétika
2026.06.07. 19:33

Két magyar második hely a norvég ezüst kategóriás atlétikai viadalon

Atlétika
2026.05.28. 22:34

Újabb hat kiválóságunk kézlenyomatával gazdagodott a Magyar Sportcsillagok Fala

Egyéb egyéni
2026.05.07. 14:32

Kalapácsvetés: Halász Bence ismét 80 méter felett

Atlétika
2026.04.12. 17:07

Gyász: elhunyt a legendás diszkoszvető, Bugár Imre

Atlétika
2026.04.09. 09:41

Halász Bence ezüstérmes a dobó Európa-kupán

Atlétika
2026.03.15. 16:06

Halász Bence 17 éves sorozatot szakíthat meg a dobó Ek-n

Atlétika
2026.03.13. 11:51
Ezek is érdekelhetik