Atlétika: Orbán Viktor a nemzetközi szövetség elnökével tárgyalt

MTI MTIMTI MTI
2017.10.30. 19:05
Orbán Viktor miniszterelnök hétfő délután az Országházban fogadta Lord Sebastian Coe-t, a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) elnökét – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.

A megbeszélés egyik kiemelt témája volt Magyarország és Budapest pályázási szándéka a 2023-as atlétikai világbajnokság megrendezésére; ezzel kapcsolatban az atlétikai szövetség elnöke nyitottságát és érdeklődését fejezte ki.

A találkozón elhangzott: a magyar atlétika 120 éves története biztosíték arra, hogy országunkban a sportág jövője legalább annyira fényes lesz, mint a múltja volt.


A találkozón elhangzott: a magyar atlétika 120 éves története biztosíték arra, hogy országunkban a sportág jövője legalább annyira fényes lesz, mint a múltja volt.

Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán

Atlétika
2026.06.07. 19:33

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására

Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

A Wizz Air lett a budapesti atlétikai világdöntő repülési partnere

Atlétika
2026.04.09. 16:15

Orbán Viktor Brüsszelből üzent az MLSZ-közgyűlés résztvevőinek

Magyar válogatott
2026.03.20. 10:22

Videó: „Tényleg ez a világ legerősebb bajnoksága” – Orbán Viktor Tóth Alexszel beszélgetett

Légiósok
2026.02.22. 22:54

Tóth Alex egy dedikált mezzel ajándékozta meg Orbán Viktort – videó

Légiósok
2026.02.22. 18:06

Orbán Viktor a friss Nemzeti Sportot helyezte el a reptéri időkapszulában – fotó

Egyéb egyéni
2026.02.20. 15:18
Ezek is érdekelhetik