Atlétika: Orbán Viktor a nemzetközi szövetség elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfő délután az Országházban fogadta Lord Sebastian Coe-t, a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) elnökét – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.
A megbeszélés egyik kiemelt témája volt Magyarország és Budapest pályázási szándéka a 2023-as atlétikai világbajnokság megrendezésére; ezzel kapcsolatban az atlétikai szövetség elnöke nyitottságát és érdeklődését fejezte ki.
A találkozón elhangzott: a magyar atlétika 120 éves története biztosíték arra, hogy országunkban a sportág jövője legalább annyira fényes lesz, mint a múltja volt.
A találkozón elhangzott: a magyar atlétika 120 éves története biztosíték arra, hogy országunkban a sportág jövője legalább annyira fényes lesz, mint a múltja volt.
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására
Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni
Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29
Ezek is érdekelhetik





