| Aalborg (dán)–Modrica (bosnyák) | 5–0 |
| Beitar (izraeli)–Wisla (lengyel) | 2–1 |
| IFK Göteborg (svéd)–FC Basel (svájci) | 1–1 |
Három mérkőzést játszottak a Fenerbahce–MTK mérkőzéssel egy időben a Bajnokok Ligája második selejtezőkörében.
A dán Aalborg kiütötte a bosnyák Modricát, de az izraeli Beitar is előnnyel várhatja a lengyel Wisla elleni visszavágót. A göteborgi meccsen 1–1-es döntetlent ért el a svájci Basel, így ebben a párharcban még minden nyitott.A visszavágókat augusztus 5-én és 6-án rendezik.
BAJNOKOK LIGÁJA, MÁSODIK SELEJTEZŐKÖR
BAJNOKOK LIGÁJA, MÁSODIK SELEJTEZŐKÖR
| Aalborg (dán)–Modrica (bosnyák) | 5–0 |
| Beitar (izraeli)–Wisla (lengyel) | 2–1 |
| IFK Göteborg (svéd)–FC Basel (svájci) | 1–1 |
Legfrissebb hírek

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.23. 15:41

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22

Az ETO FC izlandi ellenfelet kapott a BL-selejtezőben
Bajnokok Ligája
2026.06.16. 16:17

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel
Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02
Ezek is érdekelhetik


