BL-selejtező: kiütéssel nyert a bosnyákok ellen a dán Aalborg

2008.07.30. 22:28
Három mérkőzést játszottak a Fenerbahce–MTK mérkőzéssel egy időben a Bajnokok Ligája második selejtezőkörében.
A dán Aalborg kiütötte a bosnyák Modricát, de az izraeli Beitar is előnnyel várhatja a lengyel Wisla elleni visszavágót. A göteborgi meccsen 1–1-es döntetlent ért el a svájci Basel, így ebben a párharcban még minden nyitott.A visszavágókat augusztus 5-én és 6-án rendezik.

BAJNOKOK LIGÁJA, MÁSODIK SELEJTEZŐKÖR

1. MÉRKŐZÉS
Aalborg (dán)–Modrica (bosnyák) 5–0
Beitar (izraeli)–Wisla (lengyel) 2–1
IFK Göteborg (svéd)–FC Basel (svájci) 1–1

BAJNOKOK LIGÁJA, MÁSODIK SELEJTEZŐKÖR

1. MÉRKŐZÉS
Aalborg (dán)–Modrica (bosnyák) 5–0
Beitar (izraeli)–Wisla (lengyel) 2–1
IFK Göteborg (svéd)–FC Basel (svájci) 1–1
Legfrissebb hírek

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
2026.06.24. 15:29

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
2026.06.23. 15:41

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa

Európa-liga
2026.06.16. 18:22

Az ETO FC izlandi ellenfelet kapott a BL-selejtezőben

Bajnokok Ligája
2026.06.16. 16:17

A Magdeburg nem bízta a véletlenre, simán megnyerte a bronzmeccset a férfi kézi BL-ben

Kézilabda
2026.06.14. 16:40

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02

Lőw Zsolt: Párizsban és Londonban is beérett a tudatos, hosszú távú építkezés

Képes Sport
2026.05.30. 08:45

„Mikel Arteta futballja az Arsene Wenger-féle stílus korszerű továbbfejlesztése” – a brit nagykövet az NS-nek

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 09:48
Ezek is érdekelhetik