A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) hétfői közleményben azt írta: semmiképpen sem járul hozzá, hogy az augusztus 22-én sorra kerülő Madonna-koncertet a Puskás Ferenc Stadionban rendezzék meg, ezzel pedig az ügyet lezártnak tekinti.
Az MLSZ illetékesei – tekintettel a DVSC-TEVA továbbjutási esélyeire s a Bajnokok Ligája-selejtezők következő körének pénteki sorsolására – egyeztettek az Európai Labdarúgó-szövetséggel (UEFA), s ennek során megerősítették, hogy ha a bajnokcsapat továbbjut, és augusztus 26-án hazai pályán kell fogadnia következő ellenfelét, kizárólag a Puskás Ferenc Stadionban teheti azt meg. Részleteket itt olvashat!Részleteket itt olvashat!
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




