
Dombi is Tallinnban van a Lokival, de nem kezd a Levadia ellen (Fotó: Artjom Krask)
A DVSC labdarúgócsapatának szakmai igazgatója, Herczeg András kijelölte kezdőcsapatát a ma esti, Levadia Tallinn elleni idegenbeli Bajnokok Ligája-selejtezőre – adta hírül a dvsc.hu.
A mérkőzésen biztosan lehetőséget kap majd a DVSC 19 éves saját nevelésű játékosa, Bódi Ádám, továbbá a kölcsönből visszatért Nagy Zoltán is bizonyíthat. Ugyancsak eldőlt, hogy a csapatkapitány Czvitkovics Péter lesz.
A kezdő tizenegyet Herczeg András klubmenedzser a délelőtti takitikai értekezleten közölte a játékosokkal. Az együttes délután 16 órakor indul a 18 órakor kezdődő találkozó helyszínére.
A Levadia elleni tervezett összeállítás: Malinauskas – Nagy Z., Komlósi, Mijadinoszki, Fodor – Czvitkovics, Kiss Z., Bódi, Szakály P. – Kabát, Coulibaly.
|
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




