A magyar bajnoki címvédő DVSC rendkívül simán, kettős vereséggel búcsúzott a 2010–2011-es Bajnokok Ligájától az FC Basel ellen a 3. selejtezőkörben – nagyon messzinek tűnik a tavalyi csoportkörbe jutás... Herczeg András klubmenedzser szerint csapata egyszerűen tehetetlen volt.
„Sosem jó gólt kapni, ám ez a mostani kifejezetten rosszkor jött, és rendkívül visszavetette játékosaimat. Annyira, hogy később képtelenek voltak felvenni a versenyt a hazaiakkal. Sajnálom, de a svájci fölény ellen egyszerűen nem tudtunk mit tenni" – mondta Herczeg a Nemzeti Sportnak.
„A második félidőben belementünk egy adok-kapokba, amelyben a hazaiak felülmúltak bennünket, így teljesen megérdemelten győztek" – tette hozzá.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31
Ezek is érdekelhetik





