Tovább tart a Werder Bremen vesszőfutása: a brémaiak a Bajnokok Ligájában simán kikaptak a Tottenhamtől (3–0), és egy fordulóval a csoportkör vége előtt eldőlt, hogy a negyedik helyen zárnak az A jelű kvartettben.
„Nagyon csalódottak vagyunk. Nem az volt a tervünk, hogy a negyedik helyen végzünk a csoportban. Pontokat akartunk szerezni Németországnak. Tovább akartunk jutni, de sajnos nem tudtunk megfelelő teljesítményt nyújtani. Nem voltunk abban a helyzetben, hogy egyenrangú ellenfelei legyünk a Tottenhamnek” – nyilatkozta Klaus Allofs, a Werder sportigazgatója.
Legfrissebb hírek

Klubot váltott a svájciak támadója
Foci vb 2026
2026.06.25. 15:07

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





