BL: a Real Madrid védője „gazemberezett” a Twitteren
Az Atlético Madrid ellen hosszabbítás után 4–1-re megnyert Bajnokok Ligája-döntőt követően a Real Madrid jobbhátvédje, Álvaro Arbeloa gazembereknek nevezte azokat, akik az ínséges időkben nem álltak ki mellettük.
A spanyol válogatottságot lemondó játékos több Twitter-bejegyzésében is nyomdafestéket nem tűrő módon szólt azokhoz, akik a hullámvölgy idején nem támogatták csapatát.spanyol válogatottságot lemondó játékos több Twitter-bejegyzésében is nyomdafestéket nem tűrő módon szólt azokhoz, akik a hullámvölgy idején nem támogatták csapatát.
„Mi vagyunk a bajnokok!!! Hala Madrid! (gazemberek)” – írta Arbeloa.
A Real játékosa által használt „hijos de puta” kifejezésnek több negatív jelentése is van, a legszalonképesebb ezek közül a „gazemberek”.
A találgatások szerint az üzenet azoknak is szólt, akik azt terjesztették, hogy megromlott a viszonya Iker Casillasszal.

Legfrissebb hírek

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája
Minden más foci
2026.06.04. 23:53

Nélkülük – Szöllősi György jegyzete
Bajnokok Ligája
2026.06.04. 00:26

Korszakos csapat-e már Luis Enrique PSG-je?
Bajnokok Ligája
2026.06.02. 10:09

Marco Rossi az NS-nek: Budapest jelesre vizsgázott!
Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:37
Ezek is érdekelhetik



