BL: Ugyanolyan nehéz lesz a BATE ellen, mint két éve - Bódi

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.07.28. 13:58
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva középpályása, Bódi Ádám hasonlóan nehéz összecsapásra vár kedden a fehérorosz BATE Boriszov ellen a Bajnokok Ligájában, mint amilyen két évvel ezelőtt volt.

„Két éve már megmérkőztünk a BATE Boriszov ellen, így jól ismerjük ellenfelünket, igaz, azóta változott a kerete – mondta Bódi a dvsc.hu-nak. – Azon a két találkozón én is pályára léptem, kint döntetlent tudtunk elérni, ami biztató eredménynek számított a hazai visszavágó előtt, ám a második találkozó mégsem sikerült túl jól. Nem tudtunk úgy felállni, ahogy korábban, mert Varga József sárga lapok miatt nem játszhatott, én sem a helyem futballoztam, hanem középen. Ettől függetlenül pariban voltunk a fehéroroszokkal, ám egy kiállítás megpecsételte a sorsunkat, tíz emberrel már nem tudtuk kiharcolni a továbbjutást.” Bódi a dvsc.hu-nak. – Azon a két találkozón én is pályára léptem, kint döntetlent tudtunk elérni, ami biztató eredménynek számított a hazai visszavágó előtt, ám a második találkozó mégsem sikerült túl jól. Nem tudtunk úgy felállni, ahogy korábban, mert Varga József sárga lapok miatt nem játszhatott, én sem a helyem futballoztam, hanem középen. Ettől függetlenül pariban voltunk a fehéroroszokkal, ám egy kiállítás megpecsételte a sorsunkat, tíz emberrel már nem tudtuk kiharcolni a továbbjutást.”

„Most ugyanolyan nehéz párharcra számítok, mint két éve, szerintem ki-ki meccs vár ránk. Nagyon fontos lenne, hogy sikerrel vegyük a BATE elleni meccseket, mert akkor már csoportkörben vagyunk. Minden erőnkkel azon leszünk, hogy ezt elérjük. Ennek érdekében rengeteget kell tennünk a pályán, mert a boriszoviak két éve is erősek voltak, és biztos vagyok benne, hogy most is azok.”

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
8 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
2026.06.25. 14:50

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik