A Real Madrid ősi riválisa, a Barcelona ikonja, Carles Puyol (illetve maga a klub is) gratulált a királyi gárda Bajnokok Ligája-győzelméhez. A katalánok korábbi csapatkapitánya néhány mondatot írt csupán, ám így is odaszúrt a Barcának…
Puyol azt írta: „Gratulálok, madridisták. Öt éven belül négy BL-cím minden idők egyik legjobb Barcája mellett… Át kell gondolnunk a prioritásokat.” „Gratulálok, madridisták. Öt éven belül négy BL-cím minden idők egyik legjobb Barcája mellett… Át kell gondolnunk a prioritásokat.”
Egy hozzászóló azt is megkérdezte tőle, hogy feláldozná-e a bajnoki címet a BL kedvéért, erre Puyol azt válaszolta, hogy inkább a Király-kupában játszatná azokat, akik kevesebbet szoktak.
A Barcelona is gratulált a Real Madridnak
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik





