Csütörtökön Monacóban kisorsolták a labdarúgó Bajnokok Ligája 2019–2020-as idényének csoportkörét, a gálán az UEFA egyúttal kihirdette, hogy Lucy Bronze lett az előző kiírás legjobb európai női labdarúgója, vagyis az Év női játékosa.
A Nemzeti Sportot a helyszínről tudósítja: Szöllősi György (Monte-Carlo)
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44
Ezek is érdekelhetik






