BL: „Büszke vagyok rá, hogy a csapattársad lehettem” – Szijjártó Péter Lőwnek üzent

2020.08.19. 07:48
null
Szijjártó Péter a Nemzeti Sport szerkesztőségében (Fotó: Szabó Miklós)
A Paris Saint-Germain 3–0-ra legyőzte kedden Gulácsi Péter és Willi Orbán csapatát, az RB Leipziget a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében, ezzel története során először bejutott a legrangosabb európai kupasorozat fináléjába. A találkozó után Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter Lőw Zsoltnak, a PSG magyar másodedzőjének üzent a Facebookon.


„Elődöntő két magyarral a pályán, eggyel pedig a kispadon: a Bajnokok Ligája 28 éve íródó történelmében még soha nem volt ilyen (remélem, a hivatásos fanyalgók is figyeltek)! Lőw Zsolt pedig az első magyar edző, aki BL-döntőben ülhet a kispadon. Gratulálok, Cica, büszke vagyok rá, hogy anno csapattársad lehettem! Vasárnap hajrá, PSG!” – írta Szijjártó Péter a hivatalos Facebook-oldalán.

A Paris Saint-Germain a vasárnapi döntőben a Bayern Münchennel vagy az Olympique Lyonnal csap össze.

Legfrissebb hírek

A PSG után a Sunderland adja a legtöbb, gólszerző játékost

Foci vb 2026
2026.06.25. 22:49

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
2026.06.22. 15:54

Nuno Mendes: Nem tudom, hogy ez-e a PSG legjobb generációja, de...

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 20:19

Az Adidas az F50 játékosait, Kvaracheliát és Dembélét ünnepli Budapest egén

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 14:15

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

Meghiúsult trónfosztás – Nagy Zsolt jegyzete

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 23:47

Luis Enrique: Miért ne érhetnénk el ugyanezt jövőre is?

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 23:07
Ezek is érdekelhetik