BL: szektorbezárással büntették az Atlético Madridot

I. SZ., MTII. SZ., MTI
2022.04.11. 18:50
null
Egy szektort bezárnak a madridi stadionban (Fotó: AFP)
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) szektorbezárásra büntette hétfőn a Bajnokok Ligája-negyeddöntős Atlético Madridot.

 

Az indoklás szerint a spanyol bajnoki címvédő szurkolói diszkriminatív magatartást tanúsítottak és tárgyakat dobáltak a pályára múlt kedden, amikor kedvenc csapatuk 1–0-ra kikapott a Manchester City otthonában a BL-negyeddöntő első meccsén.

Ezért a szerdai visszavágón a Wanda Metropolitano Stadionban ötezer ülőhelyet üresen kell hagyni, és ki kell helyezni egy #NoToRacism feliratot, valamint az UEFA emblémáját.

Legfrissebb hírek

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02

Lőw Zsolt: Párizsban és Londonban is beérett a tudatos, hosszú távú építkezés

Képes Sport
2026.05.30. 08:45

„Mikel Arteta futballja az Arsene Wenger-féle stílus korszerű továbbfejlesztése” – a brit nagykövet az NS-nek

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 09:48

Beszélgetés ma este a Nemzeti Sport főszerkesztőjével a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 10:47

Arsenal vagy PSG? Az FTC női kézilabdázói is tippeltek a budapesti BL-döntőre – videó

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:22

„A legrangosabb trófeákért kell harcolnunk” – David Raya a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:13

„Minden idők legjobb meccse volt?” – lapszemle a PSG–Bayern München BL-elődöntő után

Bajnokok Ligája
2026.04.29. 09:07

Aranyéremmel búcsúzna az Atléticótól Antoine Griezmann

Bajnokok Ligája
2026.04.28. 10:46
Ezek is érdekelhetik