Conor McGregor a pályán szórakozott az Arsenal–PSG után

DOMONKOS BÁLINTDOMONKOS BÁLINT
2024.10.02. 11:35
null
Conor McGregor az Arsenal játékosaival focizott az „ágyúsok” PSG elleni sikere után (Fotó: Declan Rice/IG)
A világ egyik legismertebb MMA-harcosa, az ír Conor McGregor a helyszínen tekintette meg az Arsenal–Paris Saint-Germain mérkőzést a Bajnokok Ligája alapszakasza 2. fordulójának keddi játéknapján. Az ír sportoló a mérkőzés után a pályára is lement, ahol Bukayo Sakával és Declan Rice-szal beszélgetett és szórakozott egy kicsit. Előbbi egy beadással is szórakoztatta McGregort, aki próbált kapura lőni, de nem találta el azt, hiszen a mérkőzés után leszerelték a kapukat az Emiratesben.

 

Legfrissebb hírek

A PSG után a Sunderland adja a legtöbb, gólszerző játékost

Foci vb 2026
2026.06.25. 22:49

Az Arsenal végleg megszerezte az ecuadori kulcsembert

Angol labdarúgás
2026.06.25. 15:34

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
2026.06.22. 15:54

Szexuális erőszak vádjával bíróság elé áll a marokkóiak és a PSG sztárja

Foci vb 2026
2026.06.19. 10:40

Megkapta az európai Szuperkupa-meccset a vb-ről kizárt játékvezető

Bajnokok Ligája
2026.06.11. 16:00

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04

Budapesti BL-döntő: rekordot döntött a magyar légiközlekedés

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:26

Fotó: a BL-győztes Paris Saint-Germain üzenetet hagyott maga után a Puskás Arénában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 21:18
Ezek is érdekelhetik