Kyle Busch szombat este lábát törte a Daytona Xfinity Series utolsó szakaszában, így egy ideig biztosan nem lesz ott a következő NASCAR-versenyeken. A versenyző jobb lábát még aznap megműtötték, a bal lábát ért sérüléseket a héten vizsgálják ki.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






