Férfi röplabda NB I: hosszabbított a csapatkapitány
A csapatkapitány Dorcsák Lajos egy plusz egy évvel meghosszabbította szerződését a férfi röplabda NB I legutóbbi idényét ezüstérmesként záró Kecskemétnél.
A következő szezonban a Challenge-kupában és a Közép-európai Ligában is induló csapat korábban igazolta a szerb nyitásfogadó-ütőt, Arszenije Mutapdzsiját és a Kazincbarcikából érkező Árva Milánt is.
Legfrissebb hírek

Röplabda: Szabó Vilmos az olasz élvonalba igazolt
Röplabda
2026.06.21. 15:55

Férfi röpi: Toronyai Miklós lett a Pénzügyőr SE vezetőedzője
Röplabda
2026.06.10. 19:45

Megvédte a címét a Perugia a férfi röplabda BL-ben
Röplabda
2026.05.17. 22:41
Ezek is érdekelhetik





