Férfi röplabda NB I: öt játszma után nyert a Dág és a Szolnok

MTI MTIMTI MTI
2013.09.27. 21:10
Kazincbarcikán és Szolnokon is öt szettben dőlt el a küzdelem a férfi röplabda NB I pénteki játéknapján: idegenben nyert a Dág, otthon a Szolnoki Főiskola.

FÉRFI RÖPLABDA NB I
Vegyész RC Kazincbarcika-Dági KSE 2:3 (–19, 20, 27, –23, -10)
Szolnoki Főiskola RKSI-SZESE Győr 3:2 (–24, 17, –23, 11, 8) FÉRFI RÖPLABDA NB I
Vegyész RC Kazincbarcika-Dági KSE 2:3 (–19, 20, 27, –23, -10)
Szolnoki Főiskola RKSI-SZESE Győr 3:2 (–24, 17, –23, 11, 8)

 

Legfrissebb hírek

Röplabda: Szabó Vilmos az olasz élvonalba igazolt

Röplabda
2026.06.21. 15:55

Férfi röpi: Toronyai Miklós lett a Pénzügyőr SE vezetőedzője

Röplabda
2026.06.10. 19:45

Férfi röplabda Extraliga: nem indul a MAFC és a Kazincbarcika

Röplabda
2026.05.27. 15:12

A nők nyertek, a férfiak döntő szettben kaptak ki a MEVZA-torna rajtján

Röplabda
2026.05.20. 18:50

A magyar férfi röplabda-válogatott 15 fős kerettel készül a nyári tornákra

Röplabda
2026.05.18. 17:44

Megvédte a címét a Perugia a férfi röplabda BL-ben

Röplabda
2026.05.17. 22:41

Férfi röplabda Extraliga: a Dág és a Szolnok alsóházi győzelmével zárult az idény

Röplabda
2026.05.17. 21:47

Férfi röplabda: a kupa után a bajnoki trófeát is visszahódította a Kaposvár

Röplabda
2026.05.12. 21:08
Ezek is érdekelhetik