A Lettország és Svájc elleni vereség után győzelemmel zárta a magyar U18-as férfi válogatott a hetes rögbi Európa-bajnokság első napját Esztergomban. A tizenkét ország részvételével megrendezett tornán a mieink három mérkőzést játszottak, az utolsó, Andorra elleni meccset 24–12-re megnyerték.
A győzelemnek köszönhetően a válogatott bejutott a legjobb nyolc közé. A tornaigazgató, a játékvezetők mind megköszönték a Magyar Rögbiszövetség tagjainak a kiváló szervezést és a kedves fogadtatást.
A mérkőzések zökkenőmentesen, nagyobb sérülés nélkül zajlottak le.
A győzelemnek köszönhetően a válogatott bejutott a legjobb nyolc közé. A tornaigazgató, a játékvezetők mind megköszönték a Magyar Rögbiszövetség tagjainak a kiváló szervezést és a kedves fogadtatást.
A mérkőzések zökkenőmentesen, nagyobb sérülés nélkül zajlottak le.
Legfrissebb hírek

A magyar női válogatott elődöntős a hetes rögbi Eb-n
Egyéb csapat
2026.06.06. 22:43

A 2036-os olimpiát célozza meg a női rögbicsapat
Egyéb csapat
2025.12.18. 13:16

A magyar női rögbi új korszakba lépett
Egyéb csapat
2025.11.26. 19:20

Hetes rögbi: igazi fiesztát rendeztek Esztergomban
Egyéb csapat
2025.05.30. 07:09
Ezek is érdekelhetik



