Hetes rögbi Eb: az U18-as válogatott simán megverte Andorrát

2017.09.02. 19:44
A Lettország és Svájc elleni vereség után győzelemmel zárta a magyar U18-as férfi válogatott a hetes rögbi Európa-bajnokság első napját Esztergomban. A tizenkét ország részvételével megrendezett tornán a mieink  három mérkőzést játszottak, az utolsó, Andorra elleni meccset 24–12-re megnyerték.


A győzelemnek köszönhetően a válogatott bejutott a legjobb nyolc közé. A tornaigazgató, a játékvezetők mind megköszönték a Magyar Rögbiszövetség tagjainak a kiváló szervezést és a kedves fogadtatást.

A mérkőzések zökkenőmentesen, nagyobb sérülés nélkül zajlottak le.
A győzelemnek köszönhetően a válogatott bejutott a legjobb nyolc közé. A tornaigazgató, a játékvezetők mind megköszönték a Magyar Rögbiszövetség tagjainak a kiváló szervezést és a kedves fogadtatást.

A mérkőzések zökkenőmentesen, nagyobb sérülés nélkül zajlottak le.

 

Legfrissebb hírek

Hetes rögbi: extra teljesítmény kell a június végi második fordulóban

Egyéb csapat
2026.06.10. 13:51

A magyar női válogatott elődöntős a hetes rögbi Eb-n

Egyéb csapat
2026.06.06. 22:43

Külföldi szakemberek segítségével jutnának magasabb szintre női rögbiseink

Egyéb csapat
2026.04.19. 12:46

A 2036-os olimpiát célozza meg a női rögbicsapat

Egyéb csapat
2025.12.18. 13:16

A magyar női rögbi új korszakba lépett

Egyéb csapat
2025.11.26. 19:20

Hetes rögbi: máris sikereket hozott a magyar ötkarikás projekt

Egyéb csapat
2025.11.07. 18:21

Hetes rögbi: történelmi bronzéremmel jubilált a magyar női válogatott

Egyéb csapat
2025.07.12. 16:39

Hetes rögbi: igazi fiesztát rendeztek Esztergomban

Egyéb csapat
2025.05.30. 07:09
Ezek is érdekelhetik