MLB: kiesett a címvédő, 1988 óta először döntős a Dodgers

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.10.20. 08:14
Elsőként a Los Angeles Dodgers jutott be a tengerentúli profi baseballbajnokság nagydöntőjébe, a World Seriesbe, mivel 4–1-re legyőzte a főcsoportdöntőben a címvédő Chicago Cubs együttesét.

A Dodgers 1988 óta először jutott be a fináléba – összességében 19-edszer –, ellenfele a Houston Astros–New York Yankees viadal győztese lesz, jelenleg utóbbi vezet 3–2-re, de a párharc hátralévő meccseire Texasban kerül sor.

Legfrissebb hírek

Magukba szívják Amerikát az angolok

Foci vb 2026
2026.06.19. 13:50

Történelmi hazai baseballsiker: a Jánossomorja Rascals megnyerte az európai kupaselejtezőt

Egyéb csapat
2026.06.11. 12:03

Ötmillió dollárnál is többet fizettek egy profi baseballos játékkártyájáért

Amerikai sportok
2026.03.13. 12:58

A New York Yankees lecsapott a magyar tehetség játékjogára

Amerikai sportok
2026.02.18. 15:33

Sorozatban tizedszer a Dallas Cowboys a világ legértékesebb csapata, Szoboszlai klubja a 48.

Minden más foci
2025.12.18. 22:16

Hetedik meccsen védte meg MLB-címét a Dodgers – videók

Amerikai sportok
2025.11.02. 08:57

MLB: egy győzelemre a bajnoki címtől a Toronto, 76 éves újoncrekord dőlt meg

Amerikai sportok
2025.10.30. 10:04

MLB: Freddie Freeman döntött, rekordbeállítás a nagydöntő harmadik meccsén

Amerikai sportok
2025.10.28. 09:12
Ezek is érdekelhetik