MLB: kiesett a címvédő, 1988 óta először döntős a Dodgers
Elsőként a Los Angeles Dodgers jutott be a tengerentúli profi baseballbajnokság nagydöntőjébe, a World Seriesbe, mivel 4–1-re legyőzte a főcsoportdöntőben a címvédő Chicago Cubs együttesét.
A Dodgers 1988 óta először jutott be a fináléba – összességében 19-edszer –, ellenfele a Houston Astros–New York Yankees viadal győztese lesz, jelenleg utóbbi vezet 3–2-re, de a párharc hátralévő meccseire Texasban kerül sor.
Legfrissebb hírek

Magukba szívják Amerikát az angolok
Foci vb 2026
2026.06.19. 13:50
Ezek is érdekelhetik






