Rögbi Eb: női válogatottunknak nem volt esélye az angolok ellen

2022.06.18. 15:44
null
A világ egyik legjobb csapata ellen mérkőzött meg női válogatottunk (Fotó: Török Attila)
Mint beszámoltunk róla, a magyar női hetesrögbi-válogatott egy győzelemmel és két vereséggel a harmadik helyen végzett a csoportjában. A mieink a favorit angolokkal találkoztak a kétkörös másodosztályú (Trophy) Európa-bajnokság szombati, budapesti negyeddöntőjében, és nagy különbségű vereséget szenvedtek. Az 5–8. helyért zajló küzdelemben Norvégia lesz válogatottunk első ellenfele.

FÉRFI VÁLOGATOTTUNK SZOMBATI SZEREPLÉSE ITT!

MÁSODOSZTÁLYÚ HETES RÖGBI EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUDAPEST, KINCSEM PARK
NŐK, NEGYEDDÖNTŐ

Magyarország–Anglia 0–85

Legfrissebb hírek

A magyar rögbisek három győzelemmel zárták a chisinaui Eb-kör első napját

Egyéb csapat
9 órája

Vb 2026: Jude Bellingham szerint „nincs dráma” az angoloknál

Foci vb 2026
2026.06.24. 09:23

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő

Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30

Többet fizet, kevesebbet kap!

Foci vb 2026
2026.06.11. 09:42

Hetes rögbi: extra teljesítmény kell a június végi második fordulóban

Egyéb csapat
2026.06.10. 13:51

Magyarország évtizedekre elköszönt, Salvatore Schillaci beköszönt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.09. 14:49
Ezek is érdekelhetik