
A világ egyik legjobb csapata ellen mérkőzött meg női válogatottunk (Fotó: Török Attila)
Mint beszámoltunk róla, a magyar női hetesrögbi-válogatott egy győzelemmel és két vereséggel a harmadik helyen végzett a csoportjában. A mieink a favorit angolokkal találkoztak a kétkörös másodosztályú (Trophy) Európa-bajnokság szombati, budapesti negyeddöntőjében, és nagy különbségű vereséget szenvedtek. Az 5–8. helyért zajló küzdelemben Norvégia lesz válogatottunk első ellenfele.
FÉRFI VÁLOGATOTTUNK SZOMBATI SZEREPLÉSE ITT!
MÁSODOSZTÁLYÚ HETES RÖGBI EURÓPA-BAJNOKSÁG, BUDAPEST, KINCSEM PARK
NŐK, NEGYEDDÖNTŐ
Magyarország–Anglia 0–85
Legfrissebb hírek

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő
Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője
Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17

Többet fizet, kevesebbet kap!
Foci vb 2026
2026.06.11. 09:42
Ezek is érdekelhetik




