Asztalitenisz Európai Nemzetek Ligája: kikapott a női csapat is

MTI MTIMTI MTI
2009.02.25. 00:33
Címkék
A magyar női asztalitenisz-válogatott 3-2-es vereséget szenvedett Olaszországban az Európai Nemzetek Ligájában, a premier divízió A csoportjában kedden.

ASZTALITENISZ EURÓPAI NEMZETEK LIGÁJA

Eredmények
1. forduló, nők (premier divízió, A csoport)
Olaszország–Magyarország 3–2
Tanmonfardini–Ambrus Krisztina 3:1
Stefanova–Póta Georgina 1:3
Stecenco–Lovas Petra 1:3
Tanmonfardini–Póta 3:2
Stefanova, Stecenco–Ambrus, Madarász Dóra 3:2

ASZTALITENISZ EURÓPAI NEMZETEK LIGÁJA

Eredmények
1. forduló, nők (premier divízió, A csoport)
Olaszország–Magyarország 3–2
Tanmonfardini–Ambrus Krisztina 3:1
Stefanova–Póta Georgina 1:3
Stecenco–Lovas Petra 1:3
Tanmonfardini–Póta 3:2
Stefanova, Stecenco–Ambrus, Madarász Dóra 3:2
Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar csatából

Tenisz
5 perce

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok

F1
21 perce

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
26 perce

A Pécs és a BEAC női kosárlabdacsapata sem vállalta a nemzetközi kuparészvételt

Kosárlabda
28 perce

Gennaro Gattuso lett a Lazio vezetőedzője

Olasz labdarúgás
58 perce

„Felébresztjük a királyt!” – hajnalban a királyi palotáig vonultak a norvég szurkolók a második győztes meccs után

Foci vb 2026
1 órája

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
1 órája

Vas Blanka nem indul a mezőnyversenyben az országúti kerékpáros ob-n

Kerékpár
1 órája
Ezek is érdekelhetik