A csehországi Ostravában zajló asztalitenisz Európa-bajnokságon Tóth Krisztina egyéniben sikerrel vette a második fordulót a szerbiai Fehér Gabriella ellen, Pergel Szandra viszont kikapott az ukrán Margarita Peszockától.
| Női egyes, 2. forduló (a 32 közé jutásért): | |
| Tóth–Fehér Gabriella (szerbiai) | 4:0 (12:10, 11:5, 11:9, 13:11) |
| Margarita Peszocka (ukrán)–Pergel | 4:2 (11:9, 11:7, 11:7, 8:11, 9:11, 13:11) |
| Női egyes, 2. forduló (a 32 közé jutásért): | |
| Tóth–Fehér Gabriella (szerbiai) | 4:0 (12:10, 11:5, 11:9, 13:11) |
| Margarita Peszocka (ukrán)–Pergel | 4:2 (11:9, 11:7, 11:7, 8:11, 9:11, 13:11) |
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





