Sleisz Gabriella ötödik helyen zárt a Tbilisziben zajló birkózó Európa-bajnokság szerdai versenynapján, ugyanis a bronzmérkőzésen kikapott az ukrán Tatjana Lavrencsuktól.
A nemzetközi szövetség honlapja szerint az 59 kilós magyar sportoló az első menetben 1:0-ra, míg a másodikban 2:0-ra maradt alul riválisával szemben.Sleisz első, negyeddöntős meccsén a fehérorosz Anasztaszija Hucsoktól szenvedett vereséget ugyancsak két menetben, mivel legyőzője fináléba jutott, így a vigaszágra került, ahol rögtön a bronzéremért birkózhatott.A szerdai versenynap további három magyarja – a szabadfogású Juhász Bence (55 kg) és Molnár József (60), valamint Kőrösi Kitti (51) – kiesett, mivel legyőzőjük nem jutott el a döntőig.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke
Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik



