Birkózó Eb: Sleisz Gabriella bronzéremért küzdhet

2013.03.20. 14:13
Legyőzője a döntőig menetelt, így a délutáni programban a bronzéremért mérkőzhet Sleisz Gabriella a Tbilisziben zajló birkózó Európa-bajnokságon.

Az 59 kilogrammosok mezőnyének magyar résztvevője első mérkőzésén, a negyeddöntőben két menetben (0:5, 0:4) kikapott Anasztaszija Hucsoktól. Fehérorosz riválisa ezt követően bejutott a fináléba, így magával vitte a vigaszágra Sleiszt, akinek ott az első és egyetlen találkozója az ukrán Tatjana Lavrencsukkal rögtön a harmadik helyért zajlik majd.

A szerdai versenynap további három magyarja – a szabadfogású Juhász Bence (55 kg) és Molnár József (60), valamint Kőrösi Kitti (51) – kiesett, mivel legyőzőjük nem jutott el a döntőig.

Legfrissebb hírek

Szobatársa elárulta, szerinte mi vezethetett Németh Zsanett halálához

Birkózás
21 órája

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
2026.06.23. 16:31

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai

Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lévai Tamás nyerte a klasszisok csatáját kötöttfogású 87 kilogrammban

Birkózás
2026.06.13. 20:41

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!

Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Lőrincz Tamás indul a Magyar Birkózók Szövetsége elnöki posztjáért

Birkózás
2026.06.01. 09:21

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke

Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik