Boronkay Péter aranyérmes lett a parasportolók számára szombaton rendezett tereptriatlon-világbajnokságon a németországi Zittauban.
A Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) tájékoztatása szerint a hideg, esős időben rendezett versenyen az utolsó 500 méteren, sprintbefutót követően alakult ki a sorrend az élen.
Boronkay következő jelentős versenye az augusztus 30-án sorra kerülő edmontoni paratriatlon-vb lesz, amelyre augusztus 23-án utazik el a csapat, amelynek Balogh Zoltán és a látássérültek között induló Lengyel Zsófia lesz még a tagja.
Legfrissebb hírek

A magyar triatlon ünnepi hétvégéje
Képes Sport
Tegnap, 6:24

Triatlon Eb: Dévay Márk ötödik, Kropkó Márta hatodik
Egyéb egyéni
2026.06.13. 23:20
Ezek is érdekelhetik





