NS: lesújtó problémák és nagy lehetőségek – vasárnap

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.01.09. 23:43
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk:

Szalai Ádám nem érez nyomást, csak játszani akar a Hannoverben, s mint mondja, mindig előre tekint, így most új csapatának Bundesliga-tagságára és a válogatott Eb-szereplésére fókuszál elsősorban. A válogatott futballista emellett a statisztikákról és Hosszú Katinkáról is beszélt Kamler Jánosnak

Fiatalok a lehetőségek kapujában: a debreceni Balogh Norbert a Palermóhoz tart, Kleinheisler László a Werder Bremennél próbálkozik

Lesújtó problémákkal szembesült a korábbi szövetségi kapitány Várhidi Péter, amióta az NB III-as Tatabánya szakmai igazgatójaként dolgozik, mert ez az osztály játékostemető, a körülmények nem teszik lehetővé, hogy az NB III ellássa az NB II-t, elvétve indul átigazolás felfelé. Interjú

Két női kézilabdacsapatunk is a Bajnokok Ligájában szerepelt, a győriek remek játékkal legyőzték a címvédő Buducsnoszt együttesét, a Ferencváros viszont kikapott az orosz Rosztov-Dontól

Benedek Tibor, a belgrádi vízilabda Európa-bajnokságon hétfőn bemutatkozó férfiválogatottunk szövetségi kapitánya a négy között szeretné látni csapatát, a riói részvétel miatt nem aggódik. A szakemberrel Rác Benedek Balázs készített interjút

Ha vasárnap, akkor Junior-melléklet. A tartalomból: Zárkózik a főváros: az utóbbi évek vidékcentrikussága után a budapesti klubok is kezdenek magukra találni; Szelek királynője: a 17 éves Érdi Máriát megszorongatni sem tudták a vitorlázók ifjúsági világbajnokságán; Amikor én még kissrác voltam: Sike András
Szalai Ádám nem érez nyomást, csak játszani akar a Hannoverben, s mint mondja, mindig előre tekint, így most új csapatának Bundesliga-tagságára és a válogatott Eb-szereplésére fókuszál elsősorban. A válogatott futballista emellett a statisztikákról és Hosszú Katinkáról is beszélt Kamler Jánosnak

Fiatalok a lehetőségek kapujában: a debreceni Balogh Norbert a Palermóhoz tart, Kleinheisler László a Werder Bremennél próbálkozik

Lesújtó problémákkal szembesült a korábbi szövetségi kapitány Várhidi Péter, amióta az NB III-as Tatabánya szakmai igazgatójaként dolgozik, mert ez az osztály játékostemető, a körülmények nem teszik lehetővé, hogy az NB III ellássa az NB II-t, elvétve indul átigazolás felfelé. Interjú

Két női kézilabdacsapatunk is a Bajnokok Ligájában szerepelt, a győriek remek játékkal legyőzték a címvédő Buducsnoszt együttesét, a Ferencváros viszont kikapott az orosz Rosztov-Dontól

Benedek Tibor, a belgrádi vízilabda Európa-bajnokságon hétfőn bemutatkozó férfiválogatottunk szövetségi kapitánya a négy között szeretné látni csapatát, a riói részvétel miatt nem aggódik. A szakemberrel Rác Benedek Balázs készített interjút

Ha vasárnap, akkor Junior-melléklet. A tartalomból: Zárkózik a főváros: az utóbbi évek vidékcentrikussága után a budapesti klubok is kezdenek magukra találni; Szelek királynője: a 17 éves Érdi Máriát megszorongatni sem tudták a vitorlázók ifjúsági világbajnokságán; Amikor én még kissrác voltam: Sike András

Legfrissebb hírek

(Bőrszín)árnyalatok – Csinta Samu publicisztikája

Foci vb 2026
12 órája

Potyognak rendesen – Bodnár Zalán jegyzete

Foci vb 2026
12 órája

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat; Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

E-újság
Tegnap, 0:11

Visszatért a zseni – Thury Gábor jegyzete

Foci vb 2026
Tegnap, 0:05

Boldog csalárd békeidők – Pucz Péter publicisztikája

Minden más foci
Tegnap, 0:05

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
2026.06.24. 23:55

A bakelit varázsa – Malonyai Péter jegyzete

Foci vb 2026
2026.06.24. 23:21

Chema Rodríguez levonta a tanulságokat kapitánysága végén; Mexikóban már háromezer éve is labdával játszottak

E-újság
2026.06.23. 23:50
Ezek is érdekelhetik