Orbán Viktor miniszterelnök szombat délelőtt az Országházban fogadta a Nemzetközi Birkózószövetség (UWW) elnökét, Nenad Lalovicsot – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.
Havasi Bertalan közleményében kifejtette, a megbeszélés részvevői áttekintették a sportág hazai és nemzetközi helyzetét, és tárgyaltak a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) Richard McLaren vezette vizsgálóbizottsága által a napokban közzétett jelentésről is.
Szó esett arról is, hogy a nemzeti kormányok, a sportszövetségek, valamint a WADA hogyan tudnak közösen, az eddigieknél hatékonyabban fellépni a sport tisztasága érdekében – ismertette a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására
Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14
Ezek is érdekelhetik



