
Balról jobbra főszerkesztőségük sorrendjében: Szekeres István, Énekes Zoltán, Dénes Tamás, Szekeres Tamás, Kálnoki Kis Attila, Buzgó József és a házigazda Szöllősi György (Fotó: Szabó Miklós)<br />
Különleges összejövetelre hívta elődeit lapunk főszerkesztője, Szöllősi György, amikor elhatározta, hogy az először 1903. március 15-én megjelenő Nemzeti Sport mostantól az évforduló kapcsán minden évben megrendezi a „Főszerkesztők vacsoráját”, amelyre a sportnapilap minden korábbi, még élő főnöke meghívást kap.
Az első találkozó jól sikerült, minden korábbi lapvezető elfogadta a meghívást a Vadrózsa étteremben tartott ünnepi vacsorára.
Legfrissebb hírek

A bakelit varázsa – Malonyai Péter jegyzete
Foci vb 2026
2026.06.24. 23:21
Ezek is érdekelhetik