Birkózás: három magyar érem a spanyol fővárosból
Amíg kötöttfogású válogatottunk Lengyelországban edzőtáborozott, a nők és a szabadfogásúak a hétvégén a Spanyol Nagydíjon szerepeltek. A madridi versenyen három magyar birkózó lett érmes.
Gulyás Zsombor (70 kg) két spanyol és egy chilei versenyző legyőzése után, a döntőben amerikaitól vereséget szenvedve az ezüstig jutott, a nőknél a sérüléséből felépült Eb-3. Galambos Ramóna (55 kg) oroszt is verve szerzett bronzot, s szintén a dobogó aljára állhatott Lukács Norbert (65 kg).
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból
Kosárlabda
2026.06.12. 11:34

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14
Ezek is érdekelhetik




