
Szél Anna aranyérmet szerzett a kadét Európa-bajnokságon
Szél Anna aranyérmes lett a Szarajevóban zajló kadét birkózó Európa-bajnokságon, miután a döntőben legyőzte orosz riválisát.
A boszniai Eb-n az új lebonyolításnak köszönhetően két napig tartanak egy súlycsoport küzdelmei.
A lányok 56 kilós kategóriájában Szél Anna szerdán bolgár, német és svéd riválisát legyőzve bejutott a döntőbe. Csütörtökön pedig két vállra fektette az orosz Prikovát, így aranyérmes lett.
Bognár Erika (60 kg) azeri, fehérorosz és olasz versenyzőt verve került be a pénteki fináléba, ahol az észt Vesso vár majd rá.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke
Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik



