Birkózás: magyar aranyérem a kadét Európa-bajnokságon!

2017.07.27. 20:04
null
Szél Anna aranyérmet szerzett a kadét Európa-bajnokságon
Szél Anna aranyérmes lett a Szarajevóban zajló kadét birkózó Európa-bajnokságon, miután a döntőben legyőzte orosz riválisát.

 

A boszniai Eb-n az új lebonyolításnak köszönhetően két napig tartanak egy súlycsoport küzdelmei.

A lányok 56 kilós kategóriájában Szél Anna szerdán bolgár, német és svéd riválisát legyőzve bejutott a döntőbe. Csütörtökön pedig két vállra fektette az orosz Prikovát, így aranyérmes lett.

Bognár Erika (60 kg) azeri, fehérorosz és olasz versenyzőt verve került be a pénteki fináléba, ahol az észt Vesso vár majd rá.

Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
2026.06.23. 16:31

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai

Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lévai Tamás nyerte a klasszisok csatáját kötöttfogású 87 kilogrammban

Birkózás
2026.06.13. 20:41

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!

Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Lőrincz Tamás indul a Magyar Birkózók Szövetsége elnöki posztjáért

Birkózás
2026.06.01. 09:21

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke

Birkózás
2026.05.29. 11:38

Bahrein helyett Kazahsztánban rendezik meg az idei birkózó-vb-t

Birkózás
2026.05.22. 19:01
Ezek is érdekelhetik