Triatlon ob: Faldum és Zelinka győzött a fővárosban
Faldum Gábor és Zelinka Gabriella sikerével zárult vasárnap a triatlonosok országos bajnoksága. A Budapesten rendezett viadalon – a szervezők tájékoztatása szerint – Simicskó István honvédelmi miniszter indította el a rajtot.
A verseny mindkét nem esetében 1.5 kilométer úszásból, 40 kilométer kerékpározásból és 10 kilométer futásból állt.
TRIATLON OB
FÉRFIAK
1. Faldum Gábor (Mogyi Sportegyesület Baja) 1:49:19 óra
2. Tóth Tamás (Budaörsi TK) 1:52:36
3. Dévay Márk (Tiszaújvárosi TK) 1:53:26
NŐK
1. Zelinka Gabriella (575 - Equilor Team Újbuda) 2:05:50
2. Bragmayer Zsanett (575 - Equilor Team Újbuda) 2:06:57
3. Sebők Klaudia (Debreceni Sportcentrum) 2:07:56
Legfrissebb hírek

Triatlon Eb: Dévay Márk ötödik, Kropkó Márta hatodik
Egyéb egyéni
2026.06.13. 23:20
Ezek is érdekelhetik







