U23-as triatlon Eb: ötödik lett a magyar váltó Velencén
A magyar vegyes váltó az ötödik helyen végzett az U23-as triatlon Európa-bajnokságon vasárnap a Velencei-tónál.
A hazai szövetség tájékoztatása szerint a magyar csapat Bragmayer Zsanett, Dévay Márk, Sebők Klaudia, Bicsák Bence összeállításban versenyzett. Közülük szombaton az egyéni versenyben hárman dobogós helyen végeztek: Bicsák nyert, Bragmayer második, Dévay harmadik lett.
Tíz csapat állt rajthoz az új olimpiai számban. Az aranyérmet a brit váltó szerezte meg, az ezüst az oroszoknak, a bronz pedig az olaszoknak jutott.
Legfrissebb hírek

Triatlon Eb: Dévay Márk ötödik, Kropkó Márta hatodik
Egyéb egyéni
2026.06.13. 23:20
Ezek is érdekelhetik







